• Tooted saadame tasuta!

 • Tasuda saab pangaülekandega või PayPali kaudu!

 • Kui ei leidnud sobivat toodet parasjagu, siis kirjutage meile oma soov ja püüame leida!

 • 100% kindel ostukeskkond! 100% tootegarantii!

 • Tooteid saadame Eestisse, Soome, Lätti ja Leetu.

 • Osta on lihtne, registreeruda pole vaja!

Suusatamine

Showing 1–30 of 69 results


 • Fliis Le Tour lastele on stiilne lisand iga lapse talveriietuses. Lisaks sellele, et see näeb väga hea välja, on sellel tehnoloogilised abimehed, mis aitavad külma ja higistamise korral. Poolpikk lukk ja head niiskuse ärajuhtimise omadused hoiavad lapse enesetunde mugavana isegi, kui tegevus väljas läheb väga aktiivseks. Harjatud seest ja väljast, et hoida rohkem sooja seespool. Tõmbluku lõuakaitse lisab mugavust.  Fliis Le Tour on täiuslik nii poistele, kui tüdrukutele ja värv on just sobilik.

 • Poistele ja tüdrukutele, sobib nii jooksmiseks, suusatamiseks, kui matkamiseks. Materjal on õhuke ja tuulekindel. Jakk on usaldusväärne kaaslane murdmaasuusatamisel, matkamisel ja talvel jooksmisel. Tuulekindel jakk kaitseb sind jäise tuule eest ka siis, kui rada läheb allamäge. Funktsionaalsed osad kaenla all ja seljal lasevad higil aurustuda hästi nii, et oled kuiv isegi pärast pingutavat tõusu. Trendikad ja sportlikud värvid tagavad, et oled alati moes. Pole oluline, kas suusatad või jooksed igapäev või ainult aeg-ajalt, jakk Aeolus Element ootab Sind alati!

 • The Fly Kids Jacket Odlo The best equipment for small young talents.

  The FLY keeps you on the trail against wind, rain, and hypothermia. The material is a Teflon coating provides waterproof and windproof, dries quickly, is stain resistant, yetbreathable. The great cut and the stretch fabric ensures that you can move yourself fully.

  Allahindlus!
 • Poistele ja tüdrukutele. Sobib nii jooksmiseks, kui suusatamiseks. Materjal on õhuke ja tuulekindel softshell.

  Jakk Stryn on usaldusväärne kaaslane murdmaasuusatamisel ja talvel jooksmisel. Tuulekindel jakk kaitseb sind jäise tuule eest ka siis, kui rada läheb allamäge. Funktsionaalsed osad kaenla all ja seljal lasevad higil aurustuda hästi nii, et oled kuiv isegi pärast pingutavat tõusu. Trendikad ja sportlikud värvid tagavad, et oled alati moes. Pole oluline, kas suusatad või jooksed igapäev või ainult aeg-ajalt, jakk Stryn peab olema!

  Allahindlus!
 • Suurus M vastab käesuurusele 8, suurus L 9 jne.

  Allahindlus!
 • Soojad suusakindad, kus nimetissõrm on teistest eraldi. Suurus S vastab käesuurusele 7, M 8 jne.

  Allahindlus!
 • A cold, still, cloudless morning – Nagano Light XC gloves are your faithful companion as you set out, the first one on the trail. These very light gloves protect you from winter temperatures even when the sun’s shining. The elastic hook-and-loop wrist closure gives a perfect, snug fit. Whether for daily training or for competition, Nagano Light XC gloves are always a good choice!

 • A cold, still, cloudless morning – Nagano X-Light XC gloves are your faithful companion as you set out, the first one on the trail. These extremely light gloves protect you from winter temperatures even when the sun’s shining. The elastic hook-and-loop wrist closure gives a perfect, snug fit. Whether for daily training or for competition, Nagano X-Light XC gloves are always a good choice.

  Allahindlus!
 • A cold, still, cloudless morning – Nagano X-Light XC gloves are your faithful companion as you set out, the first one on the trail. These extremely light gloves protect you from winter temperatures even when the sun’s shining. The elastic hook-and-loop wrist closure gives a perfect, snug fit. Whether for daily training or for competition, Nagano X-Light XC gloves are always a good choice.

  Allahindlus!
 • Nendel soojadel sõrmkinnastel on harjatud sisemine pind suuremaks mugavuseks jaheda ilmaga.

  Suurus XXS vastab käesuurusele 5, XS suurusele 6, S suurusele 7 ja XL suurusele 10.

 • Soojad ergonoomilise lõikega treeningkindad on valmistatud 3-kihilisest Windstopper® materjalist. Windstopper® on hingav, väga tuulekindel ja veekindel.

  Are you looking for winter accessories that will take the challenges of daily training in their stride? If so, the WINDSTOPPER® Classic Warm XC gloves fit the bill. Made from Gore WINDSTOPPER® fabric, these training gloves will protect you from wind and adverse weather and keep your hands warm. Rough grips on the palm ensure that you can still hold your cross-country ski poles firmly. The knitted cuff gives a perfect, snug fit around your wrists.

  Allahindlus!
 • Originals Warm on kõige levinum sooja pesu sari ja sobib kandmiseks igasuguse tegevuse ajal väljas: kelgutamiseks, suusatamiseks, uisutamiseks, matkamiseks ja niisama lume sees mängimiseks.

  Allahindlus!
 • Originals Warm on kõige levinum sooja pesu sari ja sobib kandmiseks igasuguse tegevuse ajal väljas: kelgutamiseks, suusatamiseks, uisutamiseks, matkamiseks ja niisama lume sees möllamiseks. Väga pehme ja mugav, ei torgi nagu vill.

  Allahindlus!
 • Originals Warm on kõige levinum sooja pesu sari ja sobib kandmiseks igasuguse tegevuse ajal väljas: kelgutamiseks, suusatamiseks, uisutamiseks, matkamiseks ja niisama lume sees mängimiseks.

  Allahindlus!
 • Allahindlus!
 • Murdmaasuusa ja -jooksurada kutsub! Fliis Light müts hoiab sind soojas külmadel ja lumistel päevadel. Pehme fliis annab mõnusa tunde peas ning juhib niiskuse ja higi väljapoole kiiresti. See hoiab pea soojana ja kuivana. Pole vahet, kas  lähed lühikesele jooksu- või suusatreeningule või hoopis  suusamaratonile, selle fliismütsiga oled alati valmis!

 • Ideal for the cold winter months this polyknit hat has excellent moisture management, soft flatlock seams for unrivalled wearer comfort and a fast drying time.

 • Murdmaasuusarada kutsub! Mikrofliis müts hoiab sind soojas külmadel ja lumistel päevadel. Pehme fliis annab mõnusa tunde peas ning juhib niiskuse ja higi väljapoole kiiresti. See hoiab pea soojana ja kuivana. Pole vahet, kas  lähed lühikesele jooksu- või suusatreeningule või hoopis  suusamaratonile, selle fliismütsiga oled alati valmis!

 • Jooksu-, suusa- ja matkarajad kutsuvad! Mikrofliisist müts hoiab sind soojas külmadel talveilmadel. Selle harjatud pehme sisepind on väga mõnus ja mugav peas ning juhib niiskuse kiiresti väljapoole.  Müts hoiab pea kuiva ja sooja. Pole vahet, kas kavas lühike trenn või maraton, mikrofliis mütsiga oled alati valmis! Üks laste suurus: 48-55.

 • Made with high-performance thermal insulation, the Move Light hat is perfect for boosting your warmth out in the snow or out on the trail. Soft and light, the Move Light is made with Thermo Air fabric for fast-drying action and great next-to-skin comfort. It’s the ideal beanie for cold weather and outside winter activities and its laser-cut ventilation area makes it extremely breathable, while its soft, flat seam stitching adds to its overall comfort factor. Keep cosy this winter with this high-performance, incredibly warm Move Light hat. Pair with Warm Effect gloves for the ultimate duo in cold-weather accessories.

 • Kerge ja õhuline microfliisist laste müts nii trenniks, kui niisama kandmiseks.

 • Soovite minna välja iga ilmaga? Haarake müts Polyknit ja lähme! Müts kaitseb pead jaheda temperatuuri eest. See juhib niiskuse kiiresti väljapoole, hoides teid kuiva ja enesetunde mugavana. Tänu elastsele materjalile ja serv-serva õmblustele istub müts mugavalt ilma survet avaldamat, nii et saate keskenduda oma tegevusele täielikult. Kui päike saab võitu pilvedest, saab mütsi kergesti jope tasku poetada. Kas pilves või päikesepaisteline, müts Polyknit sobib vastupidavusaladele talvel! Üks suurus.

 • Pehme ja veniv Polyknit materjal. Täisulik niiskuse eemale juhtimine. Mugavad serv-serva vastu õmblused.

 • Soovite minna välja iga ilmaga? Haarake müts Polyknit ja lähme! Müts kaitseb pead jaheda temperatuuri eest. See juhib niiskuse kiiresti väljapoole, hoides teid kuiva ja enesetunde mugavana. Tänu elastsele materjalile ja serv-serva õmblustele istub müts mugavalt ilma survet avaldamat, nii et saate keskenduda oma tegevusele täielikult. Kui päike saab võitu pilvedest, saab mütsi kergesti jope tasku poetada. Kas pilves või päikesepaisteline, müts Polyknit sobib vastupidavusaladele talvel! Üks laste suurus: 48-56.

 • Sobib kõige paremini suurustele 46-52.

 • Erimudel suusalegend Dario Cologna ja laskesuusalegend Ole Einar Björndaleni auks! Müts kaitseb pead jaheda temperatuuri eest. See juhib niiskuse kiiresti väljapoole, hoides teid kuivana ja enesetunde mugavana. Tänu elastsele materjalile ja serv-serva õmblustele istub müts mugavalt ilma survet avaldamat, nii et saate keskenduda oma tegevusele täielikult. Kui päike saab võitu pilvedest, saab mütsi kergesti jope tasku poetada. Üks suurus.

 • Stretch fleece fabric for extra fit
  High thermal insulation
  – Brushed inside for comfort and warmth
  – Flatlock seams
  – Decorative pattern
  – ODLO logo print

 • Allahindlus!

Showing 1–30 of 69 results