Esimene kiht riietuses, sportaluspesu, on otseühenduses nahaga ja seetõttu võtmeteguriks sinu tegevuseks valmisolekul, sest reguleerib keha temperatuuri ja hoiab sind kuivana.

TEMPERATUURI KONTROLLSÜSTEEM

Odlo soe ja aluspesu on varustatud temperatuuri kontrollsüsteemiga (TCS), mis pakub erinevaid soojuse tasemeid: Jahutav X-LIGHT, Õrnalt soojendav LIGHT, Soe WARM ja Hästi soe X-WARM. Sinu keha temperatuur on reguleeritud ning naha pind kuiv ja olek mugav tänu erinevatele soojuse ja niiskuse ära juhtimise tasemetele, mis kokku ongi süsteem. See süsteem võimaldab kergesti valida just kõige sobivamat sooja ja aluspesu välistemperatuuri ja tegevuse aktiivsuse järgi.

X-LIGHT

Hoiab keha jahedana ja kuivana. Ülihingav, ultra kerge spordipesu soojadeks ilmadeks ja intensiivseks trenniks, ka siseruumis. Suurepärased niiskuse ära juhtimise omadused.

LIGHT

Maksimaalne mugavus igas olukorras ja igasugustes tingimustes. Mitmekülgne spordipesu aastaringseks kasutamiseks. Suurepärased niiskuse ärajuhtimise omadused.

WARM

Hea soojusisolatsiooniga spordipesu. Kõikideks sügis-talve tegevusteks väljas. Hea niiskuse ärajuhtimine. Hoiab naha sooja ja kuivana.

X-WARM

Spordipesu eriti külmadeks ilmadeks. Lisa soojuspaneelid kaitsevad tundlikuimaid kehaosi külma eest. Hea niiskuse ära juhtimine.

Funktsionaalne sportpesu on aktiivse eluviisi aluseks. Oleme valmistanud sportpesu rahuldamaks igat vajadust ja erinevaid maitseid.

Uhiuus õmblusteta Evolution Blackcomb sportpesu annab sportlastele uue funktsionaalsuse mõõtme, kaunistatud uudse kamuflaaž disainiga.

Et püsida eriti soojas, on revolutsiooniline tehnilise villa seeria Revolution teie parim valik oma selgete lõigete ja looduslike mustritega. Seda täiendab 100% meriino villast Natural kollektsioon, mis hoiab jahedal ajal soojas ja sooja ilmaga jahedana.

Klassikaliseks sportpesuks, soojaks ja eriti soojaks mugavuseks, on ODLO Originals, mille hulgas vabaaja stiilina Vallee Blanche.

EVOLUTION

Pesu-020 - Copy

 

Evolution kollektsiooniga oleme loonud jätkusuutliku ja hästi väljakujunenud toote, mille kaudu ODLO on saavutanud täiesti uue taseme sportpesu funktsionaalsuses ja mugavuses. Inimesed, kellel on aktiivne eluviis, arvestavad juba kindla ja järeleproovitud, õmblusteta pesuga.

ODLO koos Evolution Warm Blackcombiga esitleb funktsionaalset, õmblusteta, talve sportpesu täiesti uues valguses. Värske värvipaleti ja trendika žakaarmustriga, ühes trendika kamuflaaž disainiga naistele ja meestele, teevad sellest pesust „peab olema“ toote aktiivsetele sportlastele. Greentec tehnoloogia on integreeritud uude Warm Blackcombi, sest kasutame  40% taaskasutatavat polüestrit nende valmistamisel, andes sellega olulise panuse ettevõtte jätkusuutlikkusele.

X-Light: Ainult suveks! Valmistatud 70% polüestrist ja 30% polüamiidist. See on kõige kergem spordipesu, mis üldse olemas!

Light: Tagab täiusliku istuvuse ja mugavuse tänu kõrgele elastsusele ja õmblusteta integreeritud funktsionaalsetele osadele. Kiiresti kuivav.

Warm: Õmblusteta integreeritud funktsionaalsed osad pakuvad mugavust ja lisakaitset ning istuvad ideaalselt kõrge elastsuse tõttu. Kiiresti kuivav.

X-Warm: Põhiomaduseks on eriti soojad fliisist tsoonid seespool kohtades, kus sooja kõige rohkem tarvis. Kõrge elastsus tagab ideaalse sobivuse ja materjalis on multifunktsionaalne higilõhna vähendav hõbedakiud „efekt ODLO“.

REVOLUTION

Pesu-067 - CopyPesu-001 - CopyPesu-036 - Copy

 

 

 

 

 

 

 

 

Kollektsiooniga Revolution astusime samuti sammu edasi sel aastal. Juba selle ainulaadse kollektsiooni käivitamisest alates on meie kliendid hinnanud selle kaasaegset disaini ja erilist materjali kombinatsiooni.

Parimad looduslikud materjalid, nagu vill ja siid, on ühendatud funktsionaalse kiuga ning tulemuseks on kaasaegseim toode, mis esimese kihina nahal on aluseks ODLO kihilise riietumise põhimõtetele. Vabaaja rõivastuse lõige ja ainulaadne materjalide kombinatsioon kangas teevad sellest pesust absoluutselt mõnusa toote, millel kõrgeim kandmise mugavus.

X-Light: Ainult suveks! Sisaldab siidi ja istub hästi tänu elastaanile. Jahutav eriti pehme tunne.

Light: Tugev ja vastupidav, eripäraks on tehnilise villaga optimaalne kangakiu koostis. Hoiab teid kuiv ja reguleerib kliimat nahal.

Warm: Põhiomaduseks on Merino villa kiud kangas ja eriti tugev (X-Pull) niiskuse eemaldus.

X-Warm: Eripäraks on täiendavad tepitud soojaandvad tsoonid ja samuti Merino villa kiuga kangas ning eriti tugev (X-Pull) niiskuse eemaldus.

ALATI VAJALIKUD – ORIGINAALNE JA CUBIC KOLLEKTSIOONID

Pesu-063 - CopyPesu-027 - Copy

ORIGINALS: Klassikaliseks sportpesuks soojaks ja eriti soojaks mugavuseks on ODLO-l pika ajalooga kollektsioon Originals ning selle hulgas vabaaja stiilis Vallee Blanche.

Warm: Täiuslik isolatsioon tänu seestpoolt harjatud kangale. Pehme tunne ja tasapinnalised õmblused tagavad kõrgeima mugavuse. Väga elastne ja istub hästi tänu kanga ribilaadsele ehitusele. Kuivab kiiresti ja on suurepärase niiskuse ära juhtimisega.

X-Warm: Fliisist täiendavad funktionaalsed osad lisavad ekstra soojust. Täiuslik isolatsioon tänu seestpoolt harjatud kangale. Pehme tunne, väga elastne ja istub hästi tänu kanga ribilaadsele ehitusele. Suurepärane niiskuse ärajuhtimine ja kuivab kiiresti.

CUBIC

 

Väga funktsionaalne ja eriti kerge, Cubic tagab optimaalse mugavuse aastaringselt. Cubicu õhuline ja struktuurne kangas on välja töötatud ODLO poolt ja tagab, et keha säilitab ideaalse temperatuuri.

Cubic koosneb 3-D kootud kangast, mis takistab pesu ebamugavat kleepumist nahale. Üllatavalt kerge  kangas annab võrratu lihtsuse pesu kandmiseks. Teiste omadustena on optimaalne niiskuse ärajuhtimine ja mugavad tasapinnalised õmblused. Tänu „efekt ODLO“ tehnoloogiale on ka ebameeldiv higilõhn ära hoitud.