• Tooted saadame tasuta!

  • Tasuda saab pangaülekandega või PayPali kaudu!

  • Kui ei leidnud sobivat toodet parasjagu, siis kirjutage meile oma soov ja püüame leida!

  • 100% kindel ostukeskkond! 100% tootegarantii!

  • Tooteid saadame Eestisse, Soome, Lätti ja Leetu.

  • Osta on lihtne, registreeruda pole vaja!

ODLO-st

Miks just ODLO?

Sest ODLO toodete puhul on alati tagatud kvaliteet, funktsionaalsus ja mugavus!

Oleme ise tegelenud tippspordiga ja tegeleme aktiivse liikumisega iga päev ning kasutanud erinevate tootjate riideid ja varustust. Mitte ühegi teise valmistatud tooted pole olnud nii mugavad, funktsionaalsed ja vastupidavad. Mõni soe pesu on meil  kasutuses juba 10 aastat ja ei vahetaks ühegi teise vastu.

ODLO on pika ajalooga ja olnud pioneeriks uute materjalide (kangaste) ning lõigete välja töötamisel. Juba see on märk usaldusest ja eristab neid teistest.

Alati sammu võrra ees!
Funktsionaalsus ja mugavus
Kompromissitu kvaliteet

AJALUGU

Oma motoga “Alati veenduge, et olete ühe sammu võrra ees,” sündis Odlo 1946. aastal.  Entusiastlik Norra sportlane nimega Odd Roar Lofterød alustas ettevõttega omades ainult hulga loovust ja julgust. Ta hakkas valmistama liibuvaid sooje pükse kiiruisutamise meeskonnale, et kaitsta neid külma eest ja sealt sai tegevus alguse.

Aastal 1963 tutvustas ettevõte esimest elastilist ja funktsionaalset suusakostüümi ja ülikonda kiiruisutajatele, mis olid valmistatud Helanca sünteetilisest kiust. Kogu Norra suusakoondis riietus nendesse revolutsioonilistesse varustusse 1964.a. taliolümpiamängudel ning 1972.a. olümpiamängudeks Sapporos juba 22-e riigi meeskonnad kandsid Odlo spordiriietust.

Ettevõte arenes globaalseks aastal 1986, tuues esimesena turule kolme kihilise spordiriietuse süsteemi, mida iga sportlane tänapäeval juba teab. Esimene kiht niiskuse reguleerimiseks, teine temperatuuri reguleerimiseks ja kolmas kaitseks välistingimuste eest.

1994.a. andis Odlo välja oma  jooksu- ja aktiivse liikumise riiete kollektsioonid ning võimaldas sellega  iga spordiala esindajatel mugavalt harjutada igasuguses kliimas ja ilmaoludes.

Uus kanga läbimurre saavutati 2002.a. Odlo kiu leiutamisega – esimene aluspesu maailmas, mis valmistatud lõhna-vähendava hõbeda ioonkiuga.  Aastal 2006 loodi teine ​​kõrgtehnoloogiline kangas: väga kerge, kolmemõõtmelise struktuuriga (cubic) alus- ja soojapesu kangas, mis tagab optimaalse kehatemperatuuri aastaringi.

Käesoleval ajal on Odlo turul juhtiv spordiriietuse valikut pakkuv tootja igas kliimas. Valikus on üle 550-e erineva toote sportlastele ja aktiivsetele harrastajatele igast valdkonnast ja tulevik saab olema  Odlo jaoks põnev.

Kui küsida Odd Lofterød Jr käest tulevikunägemust, ütleb ta: “Minu isa on alati seadnud eesmärgiks olla sammu võrra ees kõigist teistest. See on endiselt meie eesmärk!”

AJALOOLISED SÜNDMUSED:

1946: Odd Roar Lofterød, Norra spordi entusiast, asutas ettevõtte omades ainult loovust ja julget peale hakkamist.

1963: Odd valmistas esimese elastilise ja funktsionaalse liibuva ülikonna Helanca sünteetilisest kiust oma pojale, kes oli sel ajal noorte kiiruisutamise koondises.

1972: Sapporo olümpiamängude 22 riigi võistkonnad kandsid Odlo spordirõivaid.

1973: Esimene täissünteetiline sportaluspesu maailmas: Odlo termic.

1986: Firma arenes globaalseks ja rajas peakorteri Šveitsi. Käivitati esimesena maailmas kolmekihilise spordiriiete süsteemi tootmine.

2002: saavutati kanga läbimurre antud valdkonnas Odlo kiu leiutamisega – esimene aluspesu, mis valmistatud lõhna-vähendavast hõbeda ioonkiust.

2015: tutvustati uut aluspesu sarja Evolution Blackcomb. Tootjate messil ISPO võitis see sari kuldse auhinna.

2017: leiutati uus jahutava toimega kangas Ceramicool, mis suudab jahutada naha temperatuuri ühe kraadi võrra! Lisaks seni kõige peenema kiuga meriino villast pesu!

2018: viidi Ceramicooli tehnoloogia kõigisse tootekategooriatesse. Sooja pesu osas sündis täiesti uus nähtus soojast ja jahutavast koos: Ceramiwool. Tasuks kaks kuldset auhinda tootjate messilt ISPO.

Üle 70. aasta tegevust ja Odlo näitab endiselt, et innovatsioon on nende tugevaim külg!

ODLO tänapäeval

Kes me oleme

Odlo on juhtiv rahvusvaheline spordirõivaste bränd, mis pakub parimaid tooteid inimestele, kes jagavad kirge tervisliku ja aktiivse eluviisi osas. Odlo asutati Norras 1946.a. Odlol on kokku 745 töötajat, kellest 113 töötavad peakorteris Hünenbergis, Šveitsis.

Kus oleme esindatud

Odlo tooteid müüakse rohkem kui 20 riigis üle maailma. Odlo tütarettevõtted Saksamaal, Šveitsis, Prantsusmaal, Austrias, Belgias, Hollandis ja Norras moodustavad enamiku läbimüügist.

Mida me teeme

Odlol on au olla pioneer funktsionaalsete spordirõivaste tootmises tehes seda juba üle 70-e aasta. Just Odlo leiutas funktsionaalse spordi aluspesu ja kolmekihilise riietumise põhimõtte! Odlo pakub laia valikut spordirõivaid, mis sobivad kõigile ja igas kliimas.

Mida me toodame

Odlo on turuliider Euroopas funktsionaalse aluspesu osas. Lisaks on valikus tootegrupid: Vabaaeg, Jooksmine, Murdmaa- ja Mäesuusatamine, Rattariided, Tehnoloogilised särgid ja pulloverid ning Aksessuaarid: mütsid, kindad, sallid, sokid, kotid. Odlo turuosa funktsionaalse aluspesu osas ulatub Euroopas 50 protsendini.

Kus me toodame

Odlo toodangust ligi 80 protsenti valmistatakse Euroopas ja Lähis-Idas, peamiselt oma tehastes Portugalis, Bulgaarias ja Rumeenias. Ülejäänud 20 protsenti toodetest on valmistatud Aasias. 90% tootmisest on auditeeritud Fair Wear Foundationi, mittetulundusliku organisatsiooni poolt, mis edendab vastavust sotsiaalsetele standarditele tootmise riikides.

Mida me usume

Odlo on pühendunud tootma parimaid funktsionaalseid spordirõivad neile, kes armastavad aktiivset liikumist – iga ilmaga ja igal tasemel! Odlo tagab mugavuse ja heaolu nahalt väljapoole ning rakendab alati oma kompromissitult kõrgeid standardeid, et tagada maksimaalset mugavust, kvaliteeti ja tulemuslikkust.